Genel

Rıdvan Dilmen İnternet Sitesi – Web Adresi

18/10/2018

Yazar:

Rıdvan Dilmen İnternet Sitesi – Web Adresi

Rıdvan Dilmen İnternet Sitesi – Web Adresi ;

Rıdvan dilmen 15 Ağustos 1962  Aydın – Nazilli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Lisanslı olarak bir çok kulüpte forma giymiş, Milli takım formasını terletmiştir. Futbol hayatı bittikten sonra futbol yorumculuğu yaparak hayatını devam ettirmektedir. Fenerbahçe tutkunu Rıdvan dilmenin lakabı Şeytan Rıdvandır.

Ntv spor kanalının satılmasıyla birlikte ntv kanalında yorumculuğa devam etmektedir. Son dönemde Acun Ilıcalıyla birlikte yeni bir projeye adım atarak bundan sonra kendi web sitesi üzerinden yazılı futbol yorumlarını paylaşacağını açıklamıştır. Hali hazırda ntv de futbol yorumlamaya devam etmektedir.

Rıdvan Dilmen İnternet Sitesi – Web Adresi ; http://www.ridvan8.com

Siteye giriş yapmak için yukarıdaki domain adresine tıklamanız yeterlidir. Yeni bir proje olduğu için site hala tasarım ve yapım aşamasında. Rıdvan dilmenin paylaştığı futbol yorumlarını okumak için; sitenin içerisinde bulunan ‎Yazılar – ‎Değerlendirmeler butonlarına tıklamanız gerekmektedir.

Merak edenler için Rıdvan dilmen internet sitesi – web Adresi tarafımızdan paylaşılmıştır. Türkiye’nin en ünlü futbol yorumcularından biri olan Rıdvan Dilmen yorumlarına bu sayfa aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir