Hakkımızda

Değerli ziyaretçimiz öncelikle web sitemize hoş geldiniz. Bizleri tanımak amacıyla girdiğiniz bu bağlantıda biraz kendimizden bahsedip hedeflerimizi sizlerle paylaşıyor olacağız.

Şüphesiz ki hayatta en değerli kavram sağlıktır. Günümüz koşullarında yoğun iş temposu, çözmek zorunluluğu içerisinde bulunduğumuz bir çok sorun yüzünden sağlığımızın değerini pek önemsemiyor, yaşama telaşı içerisinde sağlıklı yaşamak için gereken bir çok ayrıntıyı es geçiyoruz.

Günümüz teknoloji çağında bir çok internet sitesi birbirinden farklı konularda makaleler yazarak insanları bilgilendirmeyi hedefliyor. Hedefliyor ama malesef  bu ortamda aradığımız, araştırdığımız bir çok bilgi ya yanlış yada eksik paylaşılıyor. Ekim ayında google resmi hesabından yayınlanan bir rapor kurduğumuz bu cümleyi destekler düzeyde. Google yöneticilerine göre şuan dünya üzerinde var olan tüm web sitelerinin  %65 gibi yüksek bir oranı çöp, vasıfsız site olarak adlandırılıyor.

Bizlerde sizler gibi internet kullanıcısıyız sağlıklı yaşamak, kaliteli ve iyi bir yaşam sürmek için edinmek istediğimiz doğru, bilimsel bilgileri internet ortamında araştırırken çok fazla zaman harcadığımızın farkına vardık. Bu farkındalık bizlere Organik Hayat web sitesi projesini hayata geçirmek  için ışık tuttu.

Bu projedeki amacımız  araştırdığımız, bilimsel olarak kanıtlanmış bilgileri alanında uzman kişilerin kaleminden siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya çalışmak olacak. Sizlere bir nevi hayatınızı kolaylaştıracak yaşam rehberi sunmayı planlıyoruz. İlk etapta  yaşam, sağlık, beslenme, tarifler ve organik başlıkları altında kategorilerle sizlere hizmet edeceğiz. İleride bu kategorileri çoğaltarak daha farklı konularda da sizleri bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

Oluşturduğumuz bu projede ticari hiç bir beklentimiz yoktur. Hak verirsiniz ki her bir proje belirli düzeyde yatırım gerektiriyor. Bizlerde sitemizin oluşturduğu maddi yükü azaltmak adına web sitemizde google adsense reklamlarına yer vereceğiz. Hedefimiz en kısa zamanda sizlere reklamsız, rahat erişim sağlayabileceğiniz bir platform oluşturmak bunun için biraz zamana ve siz değerli ziyaretçilerimizin desteklerine ihtiyacımız var.

Bizlerle her daim iletişim halinde olabilirsiniz. Sizlerin değerli görüşleri, yorumları sitemize dahada değer katacaktır.

Sizlere kaliteli, sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyor, bizleri takip etmenizi umuyoruz.

                                          Organik Hayat Yönetimi